Typy osvětlení

Osvětlení Feeder Night Vision má řešení pro všechny typy feederu. Feederové pruty se  podle odhozové zátěže dělí na 3 základní kategorie LIGHT, MEDIUM a HEAVY feeder.  Osvětlení je proto nutné zvolit takové, které bude vhodné pro Vaše vybavení.

Feeder Night Vision PRO

Osvětlení typu PRO je univerzálním osvětlením pro všechny typy feederu. Díky sadě držáků STANDARD a HEAVY je možné toto osvětlení používat pro kterýkoliv typ feederu.  Osvětlení jednoduše nacvaknete. Osvětlení už jen zapnete vložením baterie a chytáte.  Držáky je možné z osvětlení sundat a uchycením lepící páskou používat pro LIGHT Feeder. Osvětlení je dodávané v ochraném obalu, osazené držáky STANDARD. V obalu je přiložena sada držáků HEAVY a dvojice baterií.

Feeder Night Vision STANDARD

Osvětlení typu STANDARD je určené pro MEDIUM feeder. Medium feeder je nejrošířěnější typ feederových prutů.  Díky sadě držáků STANDARD  osvětlení jednoduše nacvaknete na blank feedreové špičky. Osvětlení už jen zapnete vložením baterie a chytáte.  Držáky je možné z osvětlení sundat a uchycením lepící páskou používat pro LIGHT feeder nebo osazením držáky heavy pro HEAVY feeder .. Osvětlení je dodávané včetně jednoho kusu baterie.

Feeder Night Vision HEAVY

Osvětlení typu HEAVY je určené pro HEAVY feeder. Heavy feeder je nejtěžší  typ feederových prutů.  Díky sadě držáků HEAVY  osvětlení jednoduše nacvaknete na blank feedeové špičky. Osvětlení už jen zapnete vložením baterie a chytáte.  Držáky je možné z osvětlení sundat a uchycením lepící páskou používat pro LIGHT feeder nebo osazením držáky standard pro MEDIUM feeder . Osvětlení je dodávané včetně jednoho kusu baterie.

Feeder Night Vision LIGHT

Osvětlení typu LIGHT je určené pro LIGHT feeder. LIGHT feeder je nejjemnější  typ feederových prutů.  Osvětlení neobsahuje držáky, je určené k uchycení lepící páskou k blanku feederové špičky. Osvětlení  zapnete vložením baterie a chytáte.  Osvětlení je dodávané včetně jednoho kusu baterie.

Náhradní baterie, Náhradní držáky STANDARD a HEAVY, ochranný obal a zásobník na baterie a držáky.

Balení náhradních baterií obsahuje 2 kusy. Náhradní držáky slouží k optimálnímu uchycení na nestandardních feederových prutech ajsou dodávány včetně ukončovcího špuntu. Ochraný obal a zásobníček slouží k ochraně proti poškození.

Kompletní katalog ke stažení níže.